سفیر امریکا در کویت: به حمایت از میانجیگری کویت برای حل بحران شورای همکاری ادامه می دهیم

در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
 «الینا رومانوسکی»، سفیر امریکا در کویت تاکید کرد که کشورش به حمایت از تلاش های میانجیگرانه کویت برای حل بحران شورای همکاری ادامه خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه رسیدن به راه حلی دائمی برای حل بحران شورای همکاری بسیار مهم است گفت: «به تلاش با همه طرف های بحران شورای همکاری برای حل آن ادامه می دهیم، ما شدیدا از 4 سال گذشته و هنگامی که این بحران آغاز شد از تلاش های میانجیگرانه کویت حمایت کردیم، امروز و در آینده نیز از آن حمایت خواهیم کرد.»

به گزارش روزنامه کویتی «القبس» به نقل از رومانسکی، وی عنوان کرد که امریکا می خواهد شورای همکاری یکپارچه و متحد باشد.

سفیر امریکا در کویت افزود: «ما اکنون بیش از هر وقت دیگری به وحدت شورای همکاری برای مقابله با چالش ها و تهدیدهای منطقه نیاز داریم.»

وی همچنین به دعوت «دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری امریکا از سران کشورهای عضو شورای همکاری برای حل این بحران و تلاش برای آینده ای که امیر فقید کویت آن را ترسیم کرده بود اشاره کرد.

عربستان، امارات، بحرین و مصر از 5 ژوئیه 2017 قطر را به اتهام حمایت از تروریسم و رابطه با ایران محاصره زمینی، هوایی و دریایی کردند.

دوحه تاکید کرده است که بحران شورای همکاری باید با گفت وگو و بدون هیچ پیش شرطی حل شود و این همان اقدامی است که کویت و عمان در تلاش برای رسیدن به آن بودند.

منبع:https://mdeast.news/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
باز کردن قفل باقی مانده : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟