دولت باهچلی: اتحاد ما با حزب عدالت و توسعه قوی تر از هر زمان دیگری است

در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
دولت باهچلی، رهبر حزب حرکت ملی در واکنش به شایعاتی در خصوص وجود اختلاف میان او اردوغان تاکید کرد که اتحاد آنان قوی تر از هر زمان دیگری است و گفت: اتحاد جمهور اتحادی برآمده از روح ملت ترکیه است.

دولت باهچلی، رهبر حزب حرکت ملی در واکنش به شایعاتی در خصوص وجود اختلاف میان او اردوغان تاکید کرد که اتحاد آنان قوی تر از هر زمان دیگری است و گفت: اتحاد جمهور اتحادی برآمده از روح ملت ترکیه است. کسانی که به دنبال اختلاف در این اتحاد هستند فعلا معطل خواهند ماند. ما با سفارش متحد نشده ایم و کسانی که دچار بحران های اخلاقی اند امکان فهم این موضوع را نخواهند داشت.
او در ادامه با حمله به حزب جمهوری خلق آن حزب را مسافر ماشین امپریالسم دانسته فعالیت های قیلیچداراوغلو را کمپین دروغ و افترا دانست. او با حمله به قیلیچداراوغلو که مدعی شده بود حزب حرکت ملی در حال جاسازی افراد حزبی خود در ساختارهای دولتی است از رهبر حزب جمهوری خلق خواست تا اسناد این ادعای خود را ارائه دهد، در غیر این صورت او چیزی جز یک نامرد نیست.
باهچلی باردیگر اتحاد ملت (مخالفان دولت) را اتحادی که در همکاری با حزب دموکراسی خلقها است توصیف کرده و آنها را متهم به همکاری با جریان پ.ک.ک دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
باز کردن قفل باقی مانده : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟