شما اینجا هستید : صفحه اصلی » فلسطین اشغالی » منازعه ایران و رژیم - تحلیل رسانه های بین المللی » گزارش رسانه‌های اسرائیل از حمله هکرهای ایرانی به «اچ ‌اند ‌ام»

گزارش رسانه‌های اسرائیل از حمله هکرهای ایرانی به «اچ ‌اند ‌ام»

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

رسانه‌های اسرائیل از حمله هکرهای ایرانی به «اچ‌اند‌ام» این کشور و تهدید به افشای اطلاعات مشتریان این فروشگاه خبر دادند.

تایمز اسرائیل می‌گوید گروهی که با نام «N3tw0rm» شناخته می‌شوند، هشدار دادند که ۱۱۰ گیگابایت از اطلاعات فروشگاه اچ‌اند‌ام در اسرائیل را هک کرده‌اند و در صورت برآورده نشدن خواسته‌ها، این اطلاعات را عمومی می‌کنند.

 

هاآرتص نیز گزارش داد که تعدادی از شرکت‌هایی اسرائیلی شامل «وریتاس» هدف حمله‌های مشابهی قرار گرفته‌اند. در یک مورد هکرها سه بیت‌کوین درخواست کرده بودند که ارزش تقریبی آن ۱۵۰ هزار دلار است.

تایمز اسرائیل به نقل از کارشناسان می‌نویسد که N3tw0rm یک گروه هکر مرتبط با «Pay2Key» است که قبلا ادعای حمله به شرکت صنایع هوافضای اسرائیل و شرکت امنیت سایبریی «پورنوکس» را مطرح کرده بود.

شرکت چک‌پوینت که متخصص در زمینه امنیت سایبری است، نوامبر گذشته درباره حمله‌های گروه Pay2Key هشدار داده بود. این گروه به گونه‌ای در شبکه‌ها نفوذ می‌کند که کنترل داده‌ها را بر عهده می‌گیرد و سپس تهدید می‌کند که در صورتی که بیت‌کوین دریافت نکند، اطلاعات را افشار خواهد کرد. برخی بیت‌کوین‌های معامله شده نیز در داخل ایران ردیابی شده است.

اسرائیل پیش‌بینی می‌کند که در آستانه روز قدس در ایران، حمله‌های سایبری علیه منافع اسرائیل افزایش یابد.

امسال روز قدس در فاصله نزدیکی به روز اورشلیم در اسرائیل برگزار می‌شود و در عین حال تنش‌ها بین ایران و اسرائیل افزایش یافته است.

 

منبع:https://www.independentpersian.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰