راه اندازی خطوط هوایی مستقیم میان بحرین و رژیم صهیونیستی

در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

به گزارش گروه بین الملل یکتا پرس، رژیم صهیونیستی در گام جدیدی برای تعمیق عادی‌سازی بین منامه و تل‌آویو،  از راه اندازی خطوط هوایی مستقیم با بحرین از طریق شرکت هواپیمایی ملی«Gulf Air» بحرین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری الخلیج الجدید، حساب کاربری «اسرائیل بالعربیه» متعلق به وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در توییتر با استقبال از این اتفاق آورده است: پروازهای مستقیم Gulf Air  از سوم ژوئن آینده(۱۳ خرداد ۱۴۰۰) آغاز خواهد شد.

در ادامه آمده است: صلح، فاصله‌های جغرافیایی و فاصله‌های میان دل‌ها را کاهش می‌دهد.

حساب کاربری اسرائیل فی الخلیج در توییتر هم که خود را سفارت مجازی اسرائیل در کشورهای حوزه خلیج فارس معرفی می‌کند، گفت که پروازها از فرودگاه بن گوریون توسط Gulf Air انجام می‌شود و بلیط‌ها  با قیمت‌هایی ویژه فروخته می‌شوند.

حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین اواخر مارس گذشته با صدور دو حکم از ایجاد نمایندگی دیپلماتیک کشورش در فلسطین اشغالی و انتصاب نخستین سفیر بحرین در تل آویو خبر داد.

از نیمه سپتامبر گذشته که بحرین و امارات در واشنگتن دو توافق عادی سازی روابط خود با تل آویو را امضا کردند، رژیم صهیونیستی و بحرین توافقنامه‌های متعددی در زمینه‌های متعدد منعقد کردند و مقاماتشان بین دو کشور در رفت و آمدند.

 

منبع:https://www.yektapress.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
باز کردن قفل باقی مانده : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟