بخش صنعت آلمان خواستار رفع تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه شد

 
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
حدود نیمی از کسب و کارهای آلمان می خواهند اتحادیه اروپا تحریم ها علیه روسیه را لغو کند چرا که این محدودیت ها بخش صنعت آلمان را به شدت تحت تأثیر قرار داده است.

به گزارش راشاتودی، حدود نیمی از کسب و کارهای آلمان که توسط یکی از بزرگترین اندیشکده های اقتصادی این کشور یعنی موسسه ایفو مورد نظرسنجی قرار گرفتند، می خواهند اتحادیه اروپا تحریم ها علیه روسیه را لغو کند چرا که این محدودیت ها بخش صنعت آلمان را به شدت تحت تأثیر قرار داده است.

برای تقریبا 40 درصد از 862 شرکتی که در نظرسنجی ایفو شرکت کردند، این تحریم ها و مجازات منجر به مشکلات اضافی ناشی از دیوان سالاری و مانع تجارت با روسیه شده است. در حالی که بیش از یک سوم آنها مجبور هستند با اقدامات کنترلی بیشتر کنار بیایند.

علاوه بر این، طبق نتایج این نظرسنجی، حدود 20 درصد از شرکت ها اعلام کردند که تأثیر ممنوعیت های تجاری و محدودیت ها در بخش مالی را احساس می کنند.

یاسمین گروشل، معاون مرکز اقتصاد بین المللی ایفو، و فئودورا تتی، همکار وی در مطلبی عنوان کردند: سازندگان ماشین آلات و اتومبیل، بخش تولید محصولات شیمیایی و الکتریکی و همچنین بخش آماد زنجیره تامین بیشترین آسیب را (از این تحریم ها) می بینند.

طبق داده های موسسه ایفو، بیشترین ضربه به سازندگان ماشین آلات و خودرو وارد شده است. به ترتیب نزدیک به 60 درصد و 40 درصد از پاسخ دهندگان به تأثیر منفی تحریم ها بر این سازندگان اشاره کردند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که از نظر جغرافیایی، شرکت های فعال در شرق آلمان بیشتر از شرکت های غرب این کشور تحت تأثیر قرار گرفته اند.

تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه ابتدا در سال 2014 به دلیل حوادث اوکراین آغاز شد و از آن زمان به بعد بارها تمدید و گسترش یافته است. مسکو با تحریم تعدادی از محصولات اروپایی به این اقدامات پاسخ داده است.

 

منبع:http://www.russiaviewer.ru

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
باز کردن قفل باقی مانده : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟