شما اینجا هستید : صفحه اصلی » فلسطین اشغالی » معامله قرن - تحلیل رسانه های بین المللی » تظاهرات در بحرین علیه عادی‌سازی روابط با اسرائیل و افتتاح سفارتخانه در منامه

تظاهرات در بحرین علیه عادی‌سازی روابط با اسرائیل و افتتاح سفارتخانه در منامه

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
مردم بحرین در اعتراض به عادی‌سازی روابط با اسرائیل و افتتاح سفارتخانه در منامه دست به تظاهرات زدند.

مردم بحرین در اعتراض به عادی‌سازی روابط با تل‌آویو و و درخواست برای بسته شدن سفارتخانه اسرائیل در منامه دست به تظاهرات زدند.

شهروندان بحرینی در قالب «جمعه خشم علیه عادی‌سازی» رولبط با اسرائیل دست به تظاهرات زدند و ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه هم بر لزوم فعال‌سازی تحرکات مردمی تا زمان بسته شدن سفارت اسرائیل در منامه تاکید کردند.

علیرغم تدابیر شدید امنیتی، معترضان با برگزاری تظاهرات شعارهایی علیه عادی‌سازی روابط با اسرائیل و لزوم اخراج صهیونیست‌ها از بحرین سر دادند که با سرکوب و برخورد نیروهای امنیتی مواجه شدند.

مناطق مختلف بحرین ضمن تظاهرات در اعتراض به عادی‌سازی روابط و افتتاح سفارت اسرائیل در منامه، با اسرای سیاسی اعلام همبستگی کردند و بر آزادی فوری آنها تاکید کردند.

یائیر لاپید، وزیر امور خارجه اسرائیل پیش از این با سفر به بحرین در مراسم افتتاح رسمی سفارت اسرئیل در منامه شرکت کرده بود.

گفتنی است توافقنامه عادی سازی روابط میان اسرائیل و امارات متحده عربی و بحرین روز ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ طی مراسمی در کاخ سفید امضا شد.

 
 
 
منبع:https://mdeast.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰